Vegan Coffe Mocha, Çikolatalı Kahve

Bitkisel kremalı vegan kahve, içinde hiçbir hayvansal ürün barındırmaz.

Öyle bir bitkisel kremalı kahve düşününkü, içtiğinizde kendinize daha mutlu hissedeceksiniz. Belki de sakinleştirici ilaçlar kullanmanıza bile gerek kalmayacak.

İçinde bulundurduğu bitter çikolata ile mutluluk veren kahve ünvanını taşımaktadır.

Öyle bir  kahveki, sizin sakinleştirecek, stresininizi alacak, dünyaya daha farklı bakacaksınız.

Bu kahveyi içenlerden bazıları, kocasından yada karısından birşey isteyeceği zaman, önce coffe mocha ikram ediyor, sonra istiyorlarmış, aramızda kalsın.

Bir denemek lazım,

Acaba diyorum, firmalardaki satıcılar  müşterilere önce bir coffe mocha ikram edip, sonra mı satış yapmaları lazım.

OGANSİA COFFE MOCHA, içinde bulundurduğu çikolata ile mutluğunuza, mutluluk katarken, bitkilerin kralı kabul edilen, bindbir derda deva gibi görülen, reishi mantarı diğer bir adı ile kırmızı mantar, yada igilizce adıyla ganoderma lucidium ile nerdeyse şifa kaynağı, Sağlığınıza sağlık katıyor.  Reishi mantarı özü  ile içinde bulundurduğu vitamin ve mineraller ile çocuklarda kemik gelişimine, büyüklerd kemik erimesine iyi gelen kahve olarak öne çıkmaktadır. Kemik erimesine iyi gelen gıdalar araştırıyorsanız, kemik erimesine iyi gelen yiyecekler bakıyorsanız, içtiğiniz kahve yerine, ogansia coffe mocha için, sağlık bulun, mutlu olun.

Bununla beraber, yine içinde bulundurduğu reishi matarından dolayı, içinde bulundurduğu , magnezyum, b12, b6 gibi birçok vitaminler ile çocuklarda dikkat dağınıklığı proplemine destek olarak da kullanalar bulunmaktadır.

Belki de en önemlilerinden biri , yemeklerden yarım saat kadar önce caffe mocha içtiğinizde kilo vermenize destek veren kahve olarak  etkisini de gösterecektir.  Yemeklerden önce aldığınız coffe mocha tok durmanızı sağlaması ile beraber, az yemenize sebep olacağında kilo kontrolü sağlamanıza destek olacaktır. Zayıflamaya destek veren kahveyi denemek istermisiniz?

Ayrıca  OGANSİA 5i bir arada kahve daha önce hiç denedinizmi?

Beşi bir arada kahve derken içinde ,kahve,çikolata,reishi mantarı, bitkisel krema ve şeker bulunduruyor.

Daha ne diyelim, içmeden, tamadan, karar vermeniz zor.

Sipariş ve sorularınız için arayınız.

Yusuf ERTÜRK

Elektrik Elekronik müh.

Tel-Whatsapp: 0541-311 21 21

vegan

Bir Cevap Yazın